*Vecičky sú predávané aj mimo eshop, môže sa stať, že kúsok, o ktorý ste mali záujem, už nebude k dispozícií * Doprava zadarmo od sumy 45€ pri hmotnosti zásielky do 10kg - platí len pre SR a ČR * Darček k objednávke podľa aktuálnej ponuky pri nákupe nad 35€ bez DPH

Doba praje introvertom...

... povedal môj sused, keď som si skracovala cestu z obchodu, cez jeho všetkoservis a starinárstvo v jednom. Opieral sa o polohrdzavý plot ,ktorý asi pre istotu, podopierala z druhej strany, hlava našek rodiny.

Usmieval sa ako dobrý vojak Švejk, aj keď on sa usmieva neustále. Tento úsmev bol ale iný. A nebol to len úsmev, čo ma na ňom zarazilo. Bolo to celkové vyžarovanie, absolútna spokojnosť, pohoda a pokora.

                                 IMG_1516 – kópia (2)

                                  foto a úprava: autor textu osobne a vlastnoručne

 

 Vraj konečne je všetko tak, ako má byť. Všetko sa spomalilo, všetko pribrzdilo. Doba konečne praje introvertom.

Vraj o tom vieme svoje.

Čosi na tom bude.

So "spomalením" nemám problém. Okolie, aj zákazníci v súčasnej situácií akceptujú, že do "civilizácie" chodím 2x do týždňa. Predtým to bol problém. Vraj som lenivá, pohodlná, prichádzam o kšeft, takto sa nepodniká, vymýšľam, vyhováram sa, poprípade, že nám ide len o peniaze a pod.

Hlava rodiny, ešte stále podopierajúc plot, pritakávala.

Spomalenie nám osobne prospelo, profesne, aj súkromne. Niečo sme úplne zahodili, niečoho sme sa vzdali, niečo sme prekopali, s niečím sme začali....

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie