*Vecičky sú predávané aj mimo eshop, môže sa stať, že kúsok, o ktorý ste mali záujem, už nebude k dispozícií * Doprava zadarmo od sumy 45€ pri hmotnosti zásielky do 10kg - platí len pre SR a ČR * Darček k objednávke podľa aktuálnej ponuky pri nákupe nad 35€ bez DPH

Čosi o tričkách...

Čosi o tričkách, o nových, aj zánovných, o zložení a úprave...

 

1.  naše všeobecné požiadavky na tričká, ktoré ideme ďalej upravovať:

     bavlna, minimálne 95%, textil musí byť označený visačkou so zložením

 

2. tričká nové alebo RecyTriká 

   * nové tričká - priamo, originál od dodávateľa

   * RecyTriká - triká z výpredajov alebo second handu;

      Naše požiadavky na RecyTextil: musia mať visačku, na ktorej je jasne viditeľné zloženie tkaniny; ľahké obnosenie je v takomto prípade žiadúce a po úprave, má takýto kúsok, ten správny šmrnc.

 

Akýkoľvek textil pred úpravou, najprv operiem...týmto jednoduchým hygienickým úkonom, zbavím textil apretúry z výroby a prepravy. Textil predávaný spotrebiteľovi je upravený tak, aby aj po dlhej ceste z fabriky, zo skladu, ku konečnému spotrebiteľovi, vyzeral dobre, ináč povedané, aby cestou nesplesnivel, aby ho nepoškodil hmyz, aby nezmenil farbu, pri striedaní teploty pri preprave a pod.

Týmto základným hygienickým úkonom som akýkoľvek textil, len upravila tak, aby som sa nebála obliecť si ho ja sama. Kto robil v sklade s textilom alebo v obchode s textilom, vie o tom svoje.

...ďalej textilné výrobky rôzny spôsobom upravujem...

...finálny výrobok znova operiem, pripojím návod na údržbu a pošlem...

...náhodné vzory, farebná mapy a čiary, "fľaky" na ponúkanom textile - to nie je vada, tak to má byť...o to nám ide.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie