*Vecičky sú predávané aj mimo eshop, môže sa stať, že kúsok, o ktorý ste mali záujem, už nebude k dispozícií * Doprava zadarmo od sumy 99€ pri hmotnosti zásielky do 10kg - platí len pre SR a ČR

Malá červená recy ikebana v štýle kesTra 69 - dekorácia

Značka: kesTra
Malá červená recy dekorácia v štýle kesTra č.69 v sklenenej nádobke z vypálenej sviečky  
 * rozmer: 8x13cm / 315g
* mat.: sklenená nádobka z vypálenej sviečky + prírodné sušené plody + kvety - textil + bobule - polystyrén + zeleň - pvc povoskovaná
 

Malá červená recy ikebana v štýle kesTra c poradovým číslom 69

Objavte kúzlo jedinečnej dekorácie s našou malou červenou recy ikebankou v štýle kesTra s poradovým číslom 69. Táto unikátna ikebana je vytvorená  s dôrazom na detail a originalitu, čo z nej robí  ideálny  doplnok pre Váš domov alebo záhradu. Základom tejto dekorácie je sklenená nádobka z vypálené sviečky, ktorá nielenže prináša estetickú hodnotu, ale tiež podporuje myšlienku recyklácie vďaka opätovnému využitiu materiálov.

*Prečo  si vybrať práve tento doplnok

Naše  ikebany sú   viac než len n dekorácie.. Je to aranžérske dielko, ktoré prináša kľud a harmóniu do každého priestoru. Či ju umiestnite  do interiéru, exteriéru alebo  ako  malú spomienkovú dekoráciu na urnový hrobček, jej prítomnosť vždy zaujme a poteší.

 *Ekologická voľba: Recykláciou sklenenej  nádobky prispejete k ochrane životného  prostredia.

*Ručne vyrábané: Každý kus je originál, vytvorený  s láskou

*Univerzálne využitie: Vhodná do akéhokoľvek  prostredia, či už ako ozdoba alebo spomienkový predmet.

*Jedinečné vlastnosti

Minimalistická dizajn u nej robí perfektnú voľbu pre tých, ktorí hľadajú niečo viac , než len obyčajný dekoračný predmet. Naviac, vďaka svojej veľkosti  sa ľahko vojde i do menších priestorov, čo je ideálne pre mestské byty

*Využitie a umiestnenie:

Táto malá červená recy ikebana je skvelou voľbou pro tých, ktorí chcú  vniesť  do svojho  priestoru trochu rozptýlenia a farby.. Umiestnite ju  na stôl  pokoji alebo  na parapet v kuchyni  Je tiež vhodná ako  malá spomienková dekorácia nielen na urnový hrobček.

 

 

 

 
 
Dostupnosť Skladom (1 ks)
Možnosti doručenia
5,50 € / ks 4,47 € bez DPH
Malá červená recy ikebana v štýle kesTra 69 - dekorácia
Značka: kesTra
malá červená recy dekorácia
Novinka

!!! NIE  Balíkobox !!! nekonzumovať tg – kópiaotvorený oheňZásielky expedujeme v utorok a piatok

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Podobné produkty

Dušičky - ikebana so spiacim anjelom, červená
Tip
5,50 €
10 € (–45 %)

Dušičky - ikebana...

7546414
Ikebana na hrob s prírodných materiálov, so šišiek
Novinka
11,60 €

Dušičky - hrobová...

8287812
malá dekorácia na urnový hrob
5 €

Dušičky - drobná...

7898848